Modele zdjecia

Jednym z zadań w każdej edycji Top Model są nagie sesje zdjęciowe, które wzbudzają najwięcej emocji i kontrowersji. Pamiętacie je wszystkie? À nie było proste Zadanie. Bo KTO nie byłby zestresowany pokazaniem się Nago w Telewizji? ALE uczestnicy Top Model 7 podołali (z lepszym lub gorszym skutkiem) wyzwaniu i w 5. odcinku programu pozowali do swoich innych aktów. Wspierała ich w tym Anja Rubik, IKONA modelingu, która na wstępie podkreśliła, że w pracy MODELA lub Modelki, ciało sprawie się volet Sztuki, wizji fotografa i należy mieć niego dystans. Chodzi też o świadomość siebie, Swojego ciała, co jest podstawą w tym Zawodzie. Sesja odbyła się w Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie, a za zdjęcia odpowiedzialna była Jedna z naszych ulubionych Polskich fotografek, Sonia Szóstak. zobacz także: Dom top modèle 2018: Tak mieszkają uczestnicy Top Model 7! [DUŻO ZDJĘĆ] > > > Wczoraj mogłyście przeczytać u NAS obszerną relację z programu Top Model 2 – Finał. Zdjęcia z wczorajszego odcinka pełnego emocji, możecie obejrzeć Dziś w nasjay galerii.

Do ostatniego odcinka programu doszły Trzy Dziewczyny: Ania bałon, Michaina Manios i Olga Kaczyńska. Przez Dziesięć odcinków walczyły o przetrwanie w programie. Au jury ich uznało za najlepsze kandydatki do Zwycięstwa w top modèle 2. Finał (zdjęcia Znajdziecie w nasjay galerii) poprowadzili Joanna Krupa i Oliwier Janiak. Dotychczasowy prowadzący Michał Piróg relacjonował à, co działo się na backstagu. W jury zasiadali Stali jurorzy: Karolina Korwin – Piotrowska, Joanna Krupa pełniąca Tego wieczoru podwójną rolę współprowadzącej jurorki, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. SГ © gГ © e specjalnymi byli Anja Rubik i Joel Wilkenfeld – szef międzynarodowej Agencji modelek Next. Wilkenfeld nie znalazł się w jury bez przyczyny. Jedną z nagród dla zwyciężczyni programu był kontrakt podpisany z jego agencją. Nous wczorajszym odcinku mogliśmy także peux wszystkie nie mieszkanki Domu modelek, Dziewczyny, które odpadały kolejno z programu top modèle 2. Finał (zdjęcia w dalszej części artykułu) obfitował w pokazy z byłymi uczestniczkami w Roli głównej. Jeden z takich pokazów (Esotiq bielizny) otwierał Top Model 2 – Finał.

Zdjęcia pokazują również pokaz kolekcji Bohoboco. Widzowie Mogli podziwiać także sijainti ubrania z kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski, joanny Klimas, agnieszki Maciejak, goergesa hobeiki. Top Model 2 final (zdjęcia w galerii) obfitował w niespodzianki. Jedną z nich był występ Michała szpaka, inną Zadanie jakie miały do się finalistki programu. Dziewczyny musiały przejść po Wybiegu w strojach kolekcji Agnieszki Maciejak, z płonącymi rękawicami na rękach. Zadanie wyglądało groźnie, ALE Dziewczyny dobrze sobie z NIM poradziły. Jak à bywa w realizację finałowych, zachwytom nad uczestniczkami nie było końca. Jury nie szczędziło pochwał na temat każdej z finalistek.

Top Model 2 final (zdjęcia już pewnie WAM à zdradziły) wygrała Olga Kaczyńska. W nagrodę podpisała DWA kontrakty, jeden z agencją suivant, Drugi z firmą MaxFactor.